Asukoht

Uue kodu soetamisel on asukoht üks tähtsamaid kriteeriume. Lõvirahu elamurajoon asub turvalise, meeldiva ja sõbraliku Kristiine rahulikus ja rohelises piirkonnas. Seepärast on ümbruskond ideaalne lastega peredele, tõsistele tervisesportlastele ja ka neile, kes armastavad aeg-ajalt niisama pargis jalutada.

Rahulik keskkond

pilt1

Loomulikult peab ära mainima Kristiine rohelise pärli – Löwenruh pargi, mis on ka Lõvirahu kodudele nime andnud.

Siin ootavad Sind põlispuud, veesilmad ja jalutusrajad – kõik vajalik, et keha ja vaim saaksid kiirest argitempost puhata. Kui lisasamme teha ei taha, võib vabalt lõõgastuda ka kvartali privaatses parginurgas.

Kõik käeulatuses

pilt2

Kuid vaikus ei ole Lõvirahu kodude ainus eelis. Pidevalt arenevas piirkonnas on mitmeid kaubanduskeskuseid, hinnatud söögikohti, koole-lasteaedu ning võimalusi vaba aja veetmiseks nii suurtele kui ka väikestele pereliikmetele.

Samuti on siin korralik ühendus kesklinnaga, kuhu jõuab üldjuhul vaid 15 minutiga.

Sinu kodu sobib siia veatult

Mustamäe_balcon_v1-1400x788

Tihti on uusarendused oma uues keskkonnas nagu võõrkehad, mis kohalikus linnaruumis võõristust tekitavad. Lõvirahu puhul see nii ei ole!

Läbimõeldud arhitektuurilised lahendused on viimistletud sobimaks meeldivalt rohelisse Kristiinesse. Ümbritsevaga sobitub hästi ka majadevaheline haljastatud pargi ala kvartali keskel.

Vaata erinevaid jalutuskäigu kaugusel paiknevaid võimalusi

Müügiinfo

Meie meeskond on valmis vastama kõigile Lõvirahu kodusid puudutavatele küsimustele ning lahkesti valmis jagama lisainfot. Võta meie müügijuhiga ühendust ning Sinu küsimused saavadki vastused.

Birgit Grünbaum

Kinnisvaraarenduste müügiassistent

Võta ühendust