Meist

Astlanda Ehitus on Eesti ehitusturul tegutsenud juba üle 10 aasta. Nii on meil ette näidata pikk ja muljetavaldav nimekiri tehtud töödest – kodudest kaubanduskeskusteni ja spordihallidest ministeeriumideni. Loomulikult oleme kõikide oma projektide üle uhked. Kui aga peaksime midagi eraldi esile tõstma, siis viimase aja tähtsamatest projektidest märgiksime kindlasti ära Eesti Kunstiakadeemia loomingulise atmosfääriga uue hoone ning uuendusliku Tallinna Kohtuhoone. Parimaks tõestuseks, et Astlanda kodud meeldivad ka teistele liikidele peale inimeste, on Tallinna Loomaaia Polaarium, mis on koduks Eesti ainsatele jääkarudele.

Astlanda peamisteks tegevusvaldkondadeks on ehitamine ja ehituse juhtimine peatöövõtu, projekteerimis-ehitustöövõtu ja juhtimistöövõtu korras, kinnisvara arendamine ning sellega kaasnevate tegevuste korraldamine.

Pikaajalise meeskonnatöö tulemusena on sündinud toimiv süsteem, mille käigus haldame hoonete kerkimise kõiki protsesse – asukoha valikust projekteerimiseni ning nurgakivist kuni viimase lihvini.

Meie kaubamärgiks on usaldusväärne ja kvaliteetne ehitusteenus ning seda olenemata kerkiva hoone iseloomust ja eesmärgist. Astlanda Ehitus on oma tegevuses efektiivne ja keskkonnasõbralik ettevõte, kus igas otsuses arvestatakse klientide, töötajate ja ühiskonna huvide ning vajadustega. Kõik meie valikud ja projektid on kantud ideest lisada linnaruumi väärtust ja loomingulisi lahendusi ning pakkuda kodusid, mis ei ole lihtsalt elamud. Nii tagame oma arendustele kvaliteetsuse, funktsionaalsuse ja laitmatu sobivuse ümbritsevasse keskkonda.

Tutvu kõigi meie tehtud töödega lähemalt SIIN.

Müügiinfo

Meie meeskond on valmis vastama kõigile Lõvirahu kodusid puudutavatele küsimustele ning lahkesti valmis jagama lisainfot. Võta meie müügijuhiga ühendust ning Sinu küsimused saavadki vastused.

Birgit Grünbaum

Kinnisvaraarenduste müügiassistent

Võta ühendust