Hinnakiri

2019. aasta sügisel valmisid koduselt turvalises Kristiines, kaunilt rohelise Löwenruh looduspargi veerel, Lõvirahu elamurajooni esimesed elamud.
Praeguseks oleme uutele omanikele Lõvirahu arenduses üle andnud juba 276 kodu. Vesipapi 6 ja 8 elamu on valmis sissekolimiseks 2024. aasta suvel.

Lõvirahu piirkonda on planeeritud terviklik elukeskkond – justkui linn linnas, millel nii oma park kui ka atraktsioonid pere pisematele.

vesipapi

Loomulikult lubame usaldusväärse arendajana, et Lõvirahu kodud on kvaliteetsed ja energiasäästlikud. Keskkonda sobiva eksterjööriga moodsatesse majadesse ehitatakse 1-5-toalised kodud. Samuti ei puudu hoonetest kaasaegsed ja mugavad lahendused nagu soojad maa-alused parkimiskohad ega parajalt avarad ja signalisatsiooniga varustatud panipaigad spordivarustuse, autorehvide ja muu vajaliku hoiustamiseks.

Sobiva kodu leiab nii noor paar, lastega pere kui ka pensionipõlve nautiv vanavanem.

family-at-home

Oleme mõelnud tervele perele ja garanteerime, et sobiva kodu leiab nii noor paar, lastega pere kui ka pensionipõlve nautiv vanavanem.

Mainimata ei saa jätta ka mänguväljakuid, kus Lõvirahu rajooni noorimad elanikud värskes õhus kasvõi hommikust õhtuni mängida saavad ning päris oma parki, kus pihlapuud oma punaste marjadega igal aastal kirju sügise saabumist kuulutavad.

Tere tulemast Lõvirahusse! Siin on värsket õhku. Siin on vaikust. Siin on rohelust. Siin on imeline!

Müügiinfo

Meie meeskond on valmis vastama kõigile Lõvirahu kodusid puudutavatele küsimustele ning lahkesti valmis jagama lisainfot. Võta meie müügijuhiga ühendust ning Sinu küsimused saavadki vastused.

Birgit Grünbaum

Kinnisvaraarenduste müügiassistent

Võta ühendust